Semináre aj jednotlivo

26.04.2013 12:31

Na základe prosieb a žiadosti zaujemcov, sme vytvorili a prispôsobili spôsob vyučby tak, že je možné sa prihlásiť aj len na jednotlivé semináre, alebo výcviky. Pozor však v prípade, keď je seminár ako nasledujúci po jeho prvej časti napr. teória - prax ,  je potrebné sa prihlásiť na obidva. (Taktiež numerológia prvá čať, druhá časť atď... )

V prípade že sa prihlásite na viac ako tri semináre poskytujeme zľavu 10% z ceny. Frekventanti školy však majú cenu za jednotlivé vikendove semináre najvýhodnejšiu a dostávaju najširší záber  informácii , ktoré vedia využiť cvo svojom živote, alebo duchovnom raste.  Preto je najlepšie sa prihlásiť do školy ako frekventant . 

 

prihlášky môžete zasielať na info@skolamagie.sk 

alebo najdete možnosť sa prihlásiť aj tu 

výcviky a semináre pre rok 2013 tu