Energie tela a energie v priestore v marci ..

22.03.2013 09:27

 

... Aj tak by sa dal nazvať náš posledný seminár v Modre. Kedže sem sa stretli dve skupinky pod jednou strechou, jedna preberala auru, čakry, toky energie v našom tele a ta druhá sa skôr zamerala na to okolo. Teda pozerali sa na vplyv energii z okolia , priestory , budovy, kancelárie alebo aj domov. Najlepšou metódou ako sa na to pozrieť je feng shuej. Celé stretnutie sa nieslo v príjemnej atmosfére rodinného penziónu a pod náznakmi slnečných lúčov. Keď sem už pri tých lúčoch , urobili sme si meditáciu nohami  na snehu  - ohrievaný slnkom medzi stromami  priniesla  meditácia energiu veľmi  príjemnú a snáď v ten deň nevyčerpateľnú... Poniektorí chceli pokračovať aj v noci... :-)   Čistili sme si priestory tibetskými misami a tak tu pripínam nejaké odkazy z youtube. Započúvajte sa do ich prekrásneho zvuku, pomeditujte, alebo sa len tak nechajte v mysli unášať do krásnych sfér a nabite sa energiou, vyčistite čarky a s dúškom pozitívnych vibrácii zmeňte svoje okolie v prospech vás a aj tých čo sú s vami .

 

tibetské  misy 

 

chcete zažiť aj vy s nami nejeden víkend radi vás uvidíme  

kontaktujte sa na  0905520365,

info@skolam3t.sk